hakkimizda

Kurumsal

RA Luxury ‘n’ Beauty, uyguladığı teknikler, tercih ettiği yüksek teknolojiler ve sektörün dünyaca ünlü markalarını çatısı altında buluşturan, referanslarında kaliteyi tercih edenlerin olduğu, bir Bursa markasıdır. Trendleri yakından takip ederek, bir güzellik merkezinden beklenen tüm ihtiyaçlara profesyonelce cevap verebilecek güce sahip olan merkezimiz, Kükürtlü’de hizmet vermektedir.

Markamız

RA Luxury ‘n’ Beauty, güzellik sektöründe, alışılmış hizmet anlayışının dışında bir yol izleyerek, kaliteli hizmeti, güzellik ile buluşturmak, trendleri, kitlelere başarılı bir şekilde duyurmak ve de taşımak adına kurulmuştur. Uygulamalarından aldığı pozitif övgü sayesinde, başarı skalasını yükseltmeye devam etmektedir.

Personel

RA Luxury ‘n’ Beauty, olarak, markamızın omurgasını oluşturan ekibimiz, alanında uzman ve ileri derecede bilgilidir. Portföyünde, sayısız başarılı protokollerin altında imzası olan ekibimizin, gelişimi süreklilik arz etmektedir. .

Randevu Sistemi

• Merkezimiz tamamen randevu sistemiyle çalışmaktadır.

• Bir gün önce, randevu hatırlatma mesajları sistem tarafından gönderilir.

Hizmet ve İkram

Profesyonel güzellik anlayışını, hizmet ve kaliteyle buluşturmak misyonumuzun mihenk taşlarından yalnızca biridir. Siz değerli misafirlerimizin konfor ve rahatlığı her şeyden önce gelmektedir. Ra Luxury ‘n’ Beauty olarak bizi tercih eden misafirlerimiz, alacakları kaliteli hizmetin yanında, kendine has sunumu olan leziz ikramlarımızla da harika bir gün geçirmenin ayrıcalığını yaşayacaktır.

Bize Mesaj Gönderin.

[recaptcha]